Plahosan Plastik Hortum Sanayi ve Ticaret AŞ

Plahosan Plastik Hortum Sanayi ve Ticaret AŞ

Hacımaşlı Mahallesi Hacı Maşlı Cd No:46 Arnavutköy/istanbul
Arnavutköy , İstanbul

İletişim Bilgileri

plahosan@gmail.com

1983 yılında kurulan Plahosan Plastik Hortum Sanayi ve Ticaret AŞ 1996 yılında 3000 m2 kapalı alanı olan kendi fabrika binasını inşa etmiş olup, 1997 yılından itibaren burada faaliyetine devam etmektedir. Emici ve verici spiral tipi hortumlar başta olmak üzere zirai sektörde tüketimi hayli fazla olan hortumlarımızın inşaat ve sanayi alanlarında kullanılan türleriyle geniş bir tüketici kitlesini ilgilendirmektedir.  Geçen zaman içinde ürün yelpazesini arttırmış olan firmamız sektörün önde gelen kuruluşu olma özelliğini korumaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız kuruluşundan beri, ürünlerinin müşteri beklentilerine uygun olmasını amaçlamıştır. Müşterilerin kendilerine en uygun ürünü seçmeleri  için seçeneklerini sunar, sonuçta müşterinin seçtiği veya müşterinin belirlediği  kaliteyi üretiriz.

Kalite düzeyimizi  sürekli geliştirmeyi amaç edindik. ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ile kalite hedefleri ve politikalarımız, etkin ve sürekli olarak izlenir ve periyodik toplantılarda gözden geçirilir.

Ürün ve hedeflerimize ulaşmak için eğitilmiş personel ile,  sürekli iyileşme temel felsefemizdir. Hizmetlerimizin satışında öncelikli olarak müşteri odaklı çözümler sunmak ve tüm personelimizin müşteri memnuniyeti konusunda gereken hassasiyeti göstermesini sağlamak temel felsefemizdir.

Ürünlerimizde kanserojen katkı maddesi içermeyen hammaddeler kullanarak insan sağlığına önem vermeyi kendimize vazife edinerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için programlı hareket eder ve verdiğimiz sözleri yerine getirmek için etkin bir şekilde çalışırız.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:00-18:00
Cumartesi
08:00-18:00
Pazar
08:00-18:00
MENU