Onur Koruge Boru Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Onur Koruge Boru Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İki̇telli̇ Organi̇ze Sanayi̇ Bölgesi̇ Atatürk Oto Sanayi̇ Si̇tesi̇ 3. Sokak No:71/72 Başakşehi̇r – İstanbul
Başakşehir , İstanbul

İletişim Bilgileri

Info@onurkorugeboru.com

İş Alanları

Onur Koruge Boru Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2003 yılından itibaren Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE) den imal edilen koruge boru imalatı yapmaktadır.
Firmamız 2003 yılından beri TSE standartlarına uygun kablo muhafaza, pis su boruları ve isteğe özel borular üretmekte olup bu ürün yelpazesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında faaliyet göstermektedir.
15 yılı aşkın üretim tecrübesi ile güvenilirliği öne çıkaran Onur Koruge Boru, üstün kalite ve rekabetçi fiyatlarıyla sektörde öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Mükemmeliyetçiliği ilke edinerek, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Onur Koruge Boru, AR-GE çalışmalarına önem vererek, Koruge Boru sektörünün ihtiyaçlarına karşılık verecek ürünleri önceden tasarlayıp, üreterek dünyada polietilen koruge boru pazarının önde gelen firmalarından biri olmaktır.15 yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz, Uzmanlığımız olan Yüksek Yoğunluklu Polietilen Koruge Boru imalatını en yüksek kalite ve en düşük fiyatlarla gerçekleştirerek, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda firma karlılığını en üst seviyeye yükseltmek

Çalışma S.

Hafta İçi
08:00-18:00
Cumartesi
08:00-18:00
Pazar
08:00-18:00
MENU