FİDANGRUP

FİDANGRUP

 Firmamız, tecrübe ve bilgi birikimi ile 1996 li yılların başlarında yeni bir yapılanma sürecine girmiş, tarımsal sulama borularının yanı sıra ek parçaları ve peyzaj sulama, sondaj boruları, korige borular, inşaat grubu, temiz ve pis su boru ve ek parçaları ve kablo muhafaza borularının satışına başlamıştır. En önemli amacımız olan, müşteri memnuniyetini daimi kılmaktır.

 FİDANGRUP   genç ve dinamik kadrosu ve sahip olduğu deneyimle tarımsal sulamda bir merkez haline gelmiş, özellikle proje desteği ile de öncü bir kuruluş olmuştur.

 Dünyadaki gelişmelere paralel olarak, profesyonel bir yaklaşımla maksimum müşteri memnuniyetini daimi kılmak en önemli amacımızdır. Bu doğrultuda; geçmiş tecrübemizi, gelişen teknoloji ve bilgimizle birleştirerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacağımızı, sürekli gelişime tüm  FİDANGRUP  bireylerinin katkısını sağlamak amacıyla, çalışanlarımızın bilinçlendirmesini, eğitilmesini ve uygun çalışma ortamını sağlayacağımızı, ürün kalitesini ve şirket kârlılığını etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmeyi, ülkemizdeki toprak verimliliği ve su kaynaklarının azaldığı bu süreçte üzerimize düşen bilinçli sulamaya yaptığımız katkıyı daimi kılacağımızı, şirketimiz ve ülkemiz için taahhüt ederiz.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:00-18:00
Cumartesi
08:00-18:00
Pazar
08:00-18:00
MENU